Wczytuję dane...
CZAS REALIZACJI

Czas realizacji to suma czasu, który potrzebujemy na przygotowanie produktów do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe oraz terminu doręczenia zadeklarowanego przez firmę spedycyjną w ramach wybranej opcji dostawy.

Informacja o standardowym czasie realizacji podana jest w polu "Realizacja zamówienia".

Informacja o standardowych terminach doręczenia dla różnego rodzaju opcji dostawy znajduje się na stronie OPCJE I KOSZT DOSTAWY.

Na stronie sklepu znajdziecie produkty dostępne w naszym magazynie oraz sprowadzane z USA.

1. w naszym magazynie

Produkty z takim oznaczeniem posiadamy na miejscu w naszym magazynie w Poznaniu.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Posiadamy największą bazę magazynową zagranicznych komiksów w Polsce.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie, informujemy mailowo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

2. sprowadzany z USA

Produktów z takim oznaczeniem nie posiadamy w danym momencie w naszym magazynie, są one w magazynie dystrybutora i będą sprowadzane z USA w celu realizacji Twojego zamówienia.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 3 do 45 dni roboczych.

Nie mamy wpływu na to, w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu sprowadzanego z USA w terminie 45 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie, informujemy mailowo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

Dodatkowe informacje

Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

W przypadku gdy realizacja jakiegoś produktu nie jest możliwa z powodu zaistnienia zdarzeń losowych, informujemy o tym mailowo oraz dokonujemy niezwłocznie, a najpóźniej w terminie do 14 dni od wysłania takiego maila, zwrotu na rachunek bankowy. Zwrot wykonywany jest na rachunek bankowy, z którego wpłynął przelew, o ile nie zostanie wskazany inny rachunek bankowy, na jaki ma zostać wykonany zwrot.

O przygotowaniu przesyłki do nadania informujemy mailowo.

Od momentu wysłania informacji o przygotowaniu przesyłki do nadania nie ma możliwości dokonania żadnych zmian w jej zawartości lub wycofania z nadania w podanym w mailu terminie.

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie w ramach opłaconej dla niego przesyłki na adres dostawy podany w momencie składania zamówienia.

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o różnych terminach przygotowania do wysyłki, jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Nie ma możliwości ustalania szczegółowego terminu doręczenia.

Standardowy termin przygotowania produktów do nadania nie jest terminem gwarantowanym.

Maksymalny termin dostawy produktu wynosi do 53 dni roboczych i jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu.

Nie wysyłamy przesyłek poza terytorium Polski.