Wczytuję dane...

Polecane tomy z katalogu PREORDER 2023-02

Polecane tomy z katalogu PREORDER 2023-02 by Piotr Bąbka

Jakie interesujące albumy mają dla czytelników największe wydawnictwa?
Spośród wielu albumów, które możemy na dzień dzisiejszy zobaczyć w preorderze na szczególną uwagę zasługują moim zdaniem następujące pozycje:

 

SIGIL OMNIBUS HC
Bardzo interesujący omnibus, który zabierze czytelników na epicką sagę galaktycznej najemniczki Samandahl Rey, walczącej o przetrwanie w brutalnej wojnie z Saurianami! Główny bohater otrzymuje znak wypalony na klatce piersiowej dający mu wielką moc, a równocześnie robi z niego cel! Starzy sojusznicy staną się przeciwnikami i na odwrót, a wszystko w trakcie podróży przez kosmos, gdy Sam próbuje ze swoją ekipą rozwikłać tajemnicę znaku, który otrzymał. Ostatnia nadzieja ludzkości na przetrwanie kroczy po naprawdę cienkiej linii.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435497/sigil-omnibus-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435498/sigil-omnibus-hc-variant--marvel-tomy.html

 

BATMAN BEYOND THE WHITE KNIGHT HC
Bruce Wayne trafia za kratki, a na scenę wkracza nowy Batman. Jednak czy będzie on ostatnim w tej roli? Tymczasem majątek rodziny Wayne’ów trafia w ręce CEO Gotham Motors, którym jest Derek Powers. Wykorzystuje go do przekształcenia jednostki i całego miasta wedle własnego uznania. Mimo, że przestępczość spada, prawdziwy Batman wie co się kroi i musi interweniować, choć może go to kosztować życie.

https://azylkomiksu.pl/p/77/435307/batman-beyond-the-white-knight-hc-dc-tomy.html

 
CODA DELUXE EDITION HC
Aspołeczny bard Hum w poszukiwaniu sposobu na uratowanie duszy żony będzie musiał zmierzyć się z brutalną walką o władzę nad pustkowiem. Apokaliptyczna wizja zniszczonego, cudownego niegdyś, magicznego świata fantasy poprowadzi czytelników przez wizualnie oszałamiające krainy. A głównemu bohaterowi towarzyszyć będzie zmutowany pięciorożec! Album ten zawiera nowy epilog oraz wiele niepublikowanych ilustracji.

https://azylkomiksu.pl/p/83/435256/coda-deluxe-edition-hc-boom-tomy.html

 
DAREDEVIL GUARDIAN DEVIL HC
Gallery Edition jednej z najbardziej uznanych historii o Daredevilu w ramach imprintu Marvel Knights. Kevin Smith w duecie z Joe Quesadą stworzył bardzo intrygującą opowieść nie tylko o Daredevilu, ale również jego partnerze z kancelarii oskarżonym o przerażającą zbrodnię oraz dziecku, które może być zbawieniem ludzkości? Historia zdecydowanie godna polecenia, zwłaszcza w powiększonym formacie!

https://azylkomiksu.pl/p/80/435485/daredevil-guardian-devil-hc-gallery-edition--marvel-tomy.html

 
GENERATION X EPIC COLLECTION THE SECRET OF M SC
W kolejnym Epiku nowe pokolenie Mutantów będzie mierzyło się z Operacją Zero Tolerancji, Sentinelsami oraz zdradą, która zaboli najbardziej. Tymczasem Emma Frost przekroczy kolejną granicę by ratować swoich nowych uczniów. A pośród chaosu i zniszczenia prawda o M ujrzy światło dzienne. Wśród gościnnych występów Spider-Man oraz Franklin Richards.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435493/generation-x-epic-collection-the-secret-of-m-sc-marvel-tomy.html

 
GOTHAM ACADEMY SC
Powracamy do najbardziej odjechanej szkoły jaką posiada Gotham City. Maps Mizoguchi jako nowa uczennica od razu znalazła sobie idealną mentorkę: Olive Silverlock. Pal licho, że jest to była dziewczyna brata Maps, mająca amnezję. Szkoła pełna tajnych stowarzyszeń, duchów i nietoperzy to jest coś na co powinni zwracać uwagę uczniowie. Na deser przybywa Damian Wayne co zazwyczaj nie oznacza dobrych wieści.

https://azylkomiksu.pl/p/77/435309/gotham-academy-sc-dc-tomy.html

 
INVINCIBLE IRON MAN OMNIBUS VOL 01 HC
Marvel ponownie wypuszcza omnibusa o początkach Iron Mana! Poznajcie jak zrodził się ten bohater, który uwielbiał być playboyem ( i dalej uwielbia) i zarazem uzdolnionym naukowcem. By przeżyć Tony Stark musi stworzyć zbroję i stawić czoła przeciwnikom. A tych będzie miał bez liku gdyż debiutują tacy oponenci jak: Mandarin, Black Widow, Hawkeye, Crimson Dynamo oraz Titanium Man! Dodatkowo w tym omnibusie znajdzie się spora ilość okładek, które nie były wykorzystane oraz wiele innych niespodzianek.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435505/invincible-iron-man-omnibus-vol-01-hc-standard-new-edition--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435507/invincible-iron-man-omnibus-vol-01-hc-variant-granov-new-edition--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435506/invincible-iron-man-omnibus-vol-01-hc-variant-kirby-new-edition--marvel-tomy.html

 

IRON MAN EPIC COLLECTION THE CROSSING SC
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych historii o Iron Manie! Kang the Conqueror rozpoczyna swoje machinacje, które doprowadzą do starcia Iron Mana z Avengers! Czy Tony Stark jakiego znamy przeżyje szokujące wydarzenia z tej opowieści oraz podejrzenie o morderstwa? A jeśli nie, to czy powróci we własnej osobie? Wśród postaci z gościnnym występem zobaczymy: Masque, Gilgamesha, Swordsmana, Anachronauts oraz Priests of Pama.
Osobiście polecam ten album, ponieważ Tony Stark jakiego znamy doświadczy naprawdę drastycznych przejść, które nie będą dla niego czymś krótkoterminowym.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435490/iron-man-epic-collection-the-crossing-sc-marvel-tomy.html

 

MILES MORALES SPIDER-MAN BY SALADIN AHMED OMNIBUS HC
Miles Morales z kolejnym omnibusem, który nie pozwoli nudzić się czytelnikowi. Czy to dzięki przeciwnikom pokroju  Rhino oraz Tombstone’a jak i vice dyrektora Drutchera! Do tego tajemniczy Starling wkracza na scenę i nie wiadomo czy jest sojusznikiem czy też wrogiem.
Na domiar złego nasz bohater doświadczy własnej Clone Saga i pojawi się kolejny członek rodziny Milesa!

https://azylkomiksu.pl/p/80/435487/miles-morales-spider-man-by-saladin-ahmed-omnibus-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435488/miles-morales-spider-man-by-saladin-ahmed-omnibus-hc-variant--marvel-tomy.html

 

PHOENIX OMNIBUS VOL 02 HC
Drugi omnibus dotyczący PHOENIX. Tym razem poznamy początki Madelyne Pryor jak i doświadczymy powrotu Jean Grey. A w międzyczasie przybywa Rachel Summers, która albo przejmie moc Phoenix albo spotka się z Ojcem. Do tego X-Factor debiutuje, a prawda o Phoenix Force ujrzy światło dzienne. Wszystko to zmierza do Inferno rozpętanego przez Madelyne. Na deser Rachel zmierzy się z Anti-Phoenix!

https://azylkomiksu.pl/p/80/435494/phoenix-omnibus-vol-02-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435495/phoenix-omnibus-vol-02-hc-variant--marvel-tomy.html

 

SGT FURY EPIC COLLECTION BERLIN BREAKOUT SC
Fani dobrej szpiegowskiej akcji szykujcie się! Nick Fury i Howling Commandos szykują się na misję obrony Projektu Manhattan i bomby atomowej przed nazistowskimi szpiegami oraz sabotażystami, wykorzenienie tajnego agenta, którym jest nikt inny jak Red Skull. Do tego Baron Strucker knuje coś we Francji i pora go powstrzymać. Ten tom przedstawia również pochodzenie opaski na oko Nicka Fury'ego. W tym Epicu dostajemy również historię, która była wzorem dla filmu Bękarty Wojny!

https://azylkomiksu.pl/p/80/435496/sgt-fury-epic-collection-berlin-breakout-sc-marvel-tomy.html

 
RIGHTEOUS THIRST FOR VENGEANCE DELUXE EDITION HC
Kolejna wciągająca opowieść od Ricka Remendera. Skromny mężczyzna powstrzymuje okrutnych zabójców przed zabiciem ich celu, sam się w niego zmieniając. Cicha, klimatyczna opowieść o życiu z nagłymi atakami wyjątkowej i brutalnej przemocy. W jednym opasłym albumie zebrana zostaje cała opowieść z ogromną ilością dodatków jak: szkice, wariantowe okładki, stronami ze scenariuszem w specjalnym powiększonym formacie.

https://azylkomiksu.pl/p/78/435406/righteous-thirst-for-vengeance-deluxe-edition-hc-image-tomy.html

 
SPIDER-WOMAN BY DENNIS HOPELESS SC
Największa opowieść o Spider-Woman rozpoczyna się. Jessica Drew wyruszy w podróż, która odmieni jej życie. Z jednej strony wpadnie w wir wydarzeń związanych ze SPIDER-VERSE, a z drugiej rozpocznie śledztwo dotyczące porwań bliskich super złoczyńców! Na łamach tego albumu zadebiutuje nowa przeciwnicza - Lady Caterpillar. Stawkę podbije fakt, iż Jessica jest w ciąży, a na domiar złego zostaje porwana przez Skrulle! Gdy na świat przyjdzie dziecko Spider-Woman rozpocznie się druga Wojna Domowa Bohaterów. Jessica będzie musiała zmierzyć się ze swoją przyjaciółką Captain Marvel.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435484/spider-woman-by-dennis-hopeless-sc-marvel-tomy.html

 

SUPERMAN 78 BATMAN 89 BOX SET SC
Fani filmów Superman '78 oraz Batman ’89 radujcie się. Oto bowiem dostajemy box set, który zawiera historie komiksowe rozgrywające się zaraz po tych filmach. Z jednej strony Superman i Brainiac zmierzą się w brutalnej walce, a konsekwencją może być opuszczenie Ziemi przez Człowieka ze Stali aby ją obronić. Natomiast Batman stoczy bój z debiutującym Two-Facem. Zapowiada się naprawdę fajny box set!

https://azylkomiksu.pl/p/77/435311/superman-78-batman-89-box-set-sc-dc-tomy.html

 

TOM STRONG COMPENDIUM SC
Wśród twórców opowieści z tego albumu znajdziemy dwóch wybitnych scenarzystów: Alan Moore i Ed Brubaker. Oddają oni hołd bohaterom Złotej Ery komiksów w tej pełnej przygód kolekcji będącej kroniką wyczynów bohatera nauki Toma Stronga! Wraz ze swoją rodziną i grupą ekscentrycznych pomocników Tom chroni Millennium City przed złowieszczym Paulem Saveenem oraz innymi dziwacznymi zagrożeniami dla wszechświata.

https://azylkomiksu.pl/p/77/435318/tom-strong-compendium-sc-dc-tomy.html

 
SHE-HULK EPIC COLLECTION THE COSMIC SQUISH PRINCIPLE SC
She-Hulk odwiedza Baloney-Verse! Jen przeżywa prawdziwie szalone przygody, zaczynając od wizyty w Wiosce Potępionych — gdzie przekleństwa oznaczają pewną śmierć. Howard the Duck wraz z She-Hulk odwiedzą wiele alternatywnych rzeczywistości a podróż w czasie zaprowadzi naszą bohaterkę na spotkanie z All-Winners Squad. Jen będzie też musiała walczyć z łowcą nagród znanym jako Death's Head. Strumień czasu będzie dla Jen istną jazdą bez trzymanki, która skutkować będzie wieloma spotkaniami z różnymi bohaterami i ich wersjami.

https://azylkomiksu.pl/p/80/435491/she-hulk-epic-collection-the-cosmic-squish-principle-sc-marvel-tomy.html

 

WONDER MAN THE EARLY YEARS OMNIBUS HC
Najwyższa pora na omnibusa zbierającego początki Simona Williamsa. Od transformacji na skutek machinacji Barona Zemo, który chciał zrobić z niego przeciwnika Avengers lecz finalnie poświęcił się aby ich uratować, przez powrót do żywych aby stać się członkiem Mścicieli. Simon będzie chciał przekuć swoją pewność siebie tak by udowodnić, iż jest bohaterem. A gdy to osiągnie zostanie również gwiazdą filmową w Hollywood. Będzie również założycielem West Coast Avengers. Jego skomplikowane więzi rodzinne będą odciskać na nim piętno, gdyż zaliczają się do nich takie postaci jak Vision, Scarlet Witch, Ultron oraz jego brat Grim Reaper!

https://azylkomiksu.pl/p/80/435499/wonder-man-the-early-years-omnibus-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/435500/wonder-man-the-early-years-omnibus-hc-variant--marvel-tomy.html

 

Cały katalog PREORDER 2023-02 możecie przejrzeć tutaj:

https://azylkomiksu.pl/c/4663/katalog-preorder-2023-02-do-19-02-2023-.html