Wczytuję dane...

Polecane tomy z katalogu PREORDER 2023-01

Polecane tomy z katalogu PREORDER 2023-01 by Piotr Bąbka

Jakie interesujące albumy mają dla czytelników największe wydawnictwa?
Spośród wielu albumów, które możemy na dzień dzisiejszy zobaczyć w preorderze od tych dwóch wydawnictw, na szczególną uwagę zasługują moim zdaniem następujące pozycje:

 

AMAZING SPIDER-MAN OMNIBUS VOL 04 HC

Nowa edycja jednego z najważniejszych omnibusów o przygodach Spider-Mana powraca.
Co w nim takiego specjalnego? Green Goblin przekracza ostateczną granicę szaleństwa atakując Gwen Stacy, co w konsekwencji doprowadza do starcia Norman Osborn versus Peter Parker, które na wiele lat będzie ich ostatnim. Do tego debiut Punishera, ślub Cioci May z Doctorem Octopusem i Mary Jane zaczyna odgrywać coraz większą rolę w sercu Petera Parkera.
Polecam serdecznie ten omnibus.

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433573/amazing-spider-man-omnibus-vol-04-hc-standard-new-edition--katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433574/amazing-spider-man-omnibus-vol-04-hc-variant-new-edition--katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

 

BATMAN ONE BAD DAY HC
Ten box set daje czytelnikowi wgląd w jedną z najlepszych historii o Jokerze jaką jest bez wątpienia Killing Joke oraz opowieść o Riddlerze pokazującą jak ten złoczyńca funkcjonuje i dlaczego tak, by czytelnik mógł doświadczyć jego zmagań z Batmanem w zupełnie nowy sposób. Box set będzie miał miejsce na pozostałe tytuły z projektu One Bad Day w formacie HC, które przedstawią takich przeciwników jak: Two-Face, Penguin, Mr. Freeze, Catwoman, Bane, Clayface, oraz Ra's al Ghul.

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433409/batman-one-bad-day-hc-box-set--katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

 

CONAN BARBARIAN ORIGINAL OMNI VOL 01

Szukacie dobrego punktu wejścia w przygody Conana? Oto i on! Wydawnictwo Titan Comics przedstawia czytelnikowi od samego początku dzieje tego wojownika. Twórcami historii są legendarni Roy Thomas i Barry Windsor-Smith, co już samo w sobie gwarantuje przygodę na najwyższym poziomie. Miecz i magia zagoszczą w waszych dłoniach w odrestaurowanych kolorach by jak najbardziej zbliżyć się do tego jak w latach 70-tych były wydawane te komiksy.

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433705/conan-barbarian-original-omni-direct-market-ed-gn-vol-01-katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433704/conan-barbarian-original-omni-reg-gn-vol-01-katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

 

CAPTAIN AMERICA EPIC COLLECTION FIGHTING CHANCE SC

Run Marka Gruenwalda jest uznawany przez wielu czytelników za najlepsze co spotkało Kapitana Amerykę. W tym tomie nasz bohater będzie musiał ponownie zdecydować co jest ważniejsze: jego własne życie czy bezpieczeństwo Świata? Machinacje Doctora Faustusa doprowadzą do starcia Steve’a z jego starym druhem Nomadem. Do tego pojawi się Nick Fury, który razem z Kapitanem Ameryką odkryją działania niebezpiecznego odłamu S.H.I.E.L.D.! Jeśli komuś mało to Steve ruszy w pościg za Blazing Skullem i dodatkowo otrzymujemy wspomnienia z czasu II Wojny Światowej z przygodami Kapitana Ameryki u boku Invaders, Bucky’ego oraz Howling Commandos!

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433567/captain-america-epic-collection-fighting-chance-sc-katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

 

COSMIC GHOST RIDER BY DONNY CATES SC

Najbardziej odjechana postać ostatnich lat, która zyskała na popularności i to bardzo. W jaki sposób Frank Castle znany jako Punisher został Ghost Riderem by następnie przekształcić się w Cosmic Ghost Ridera? Wystarczy pakt z diabłem oraz Galactusem w domieszce ze zgładzeniem przez Thanosa! Podróż w czasie gwarantowana by Frank mógł dokonać swojej zemsty. Ale czy odważy się zabić dziecko… którym jest Thanos? czy może raczej ukształtuje tego potwora w coś zupełnie nowego? Polecam ten album jako kawał dobrej rozrywki z ciekawymi zwrotami akcji.

https://azylkomiksu.pl/p/4658/433556/cosmic-ghost-rider-by-donny-cates-sc-katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html

 

X-FACTOR BY PETER DAVID OMNIBUS VOL 03 HC

Peter David!!! Czy trzeba coś więcej pisać? No dobra, dla tych co nie wiedzą o tym scenarzyście zbyt wiele. Dwa pierwsze omnibusy to czyste złoto rozrywkowe z domieszką psychologii oraz solidnej akcji! Nic więc dziwnego, że dostajemy tak szybko, jak na Marvela, trzeciego omnibusa o Madroxie i jego zespole detektywów. Sprawy będą naprawdę przeróżnorodne: od wampirów, poprzez Bogów aż po zniknięcie Invisible Woman. Do tego Mutanci docierają do krytycznego puntku jakim jest Schizma! Jamie Madrox rozpoczyna podróż by odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań i by ponownie stał się całością. Siryn walczy o życie a Wolfsbane powraca z dzieckiem. Kostucha Śmierci zbliża się do jednego z członków zespołu i pytanie brzmi czy przetrwa? Polecam zdecydowanie bo takich Mutantów nie doświadczycie w żadnym innym tytule!!! Wykrzykniki muszą być bo to czysta rozrywka!!!!!

https://azylkomiksu.pl/p/80/433578/x-factor-by-peter-david-omnibus-vol-03-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/433577/x-factor-by-peter-david-omnibus-vol-03-hc-variant--marvel-tomy.html

 

THOR EPIC COLLECTION EVEN AN IMMORTAL CAN DIE SC

Ten album ma w sobie wszystko: zaginięcie Odyna, Thora konfrontującego się z Enchantress, Executionerem, Destroyerem oraz naturalnie Loki wrzuca swoje 3 grosze! Do tego dostajemy śmierć Baldera, na scenę wkracza Midgard Serpent oraz nowy Norse Thor! Bonusowo w albumie przygody Thora i Herculesa. Fani Guardians of the Galaxy dostaną wspólną przygodę z Thorem gdy Korvac zaczyna mieszać. 

https://azylkomiksu.pl/p/80/433551/thor-epic-collection-even-an-immortal-can-die-sc-marvel-tomy.html

 

CAPTAIN AMERICA BY TA-NEHISI COATES OMNIBUS HC

Scenarzysta odpowiedzialny za bardzo dobrą serię o Black Pantherze bierze na warsztat kolejną legendarną postać Marvela. Po wstrząsających wydarzeniach, jakimi była władza Hydry nad USA, Kapitan Ameryka próbuje poskładać swoje życie i rolę w tym kraju w całość. Jednak w obliczu nowego wroga jakim jest Power Elite oraz wrobieniu w zbrodnię, której nie popełnił, czy jest jeszcze sens by Kapitan Ameryka istniał? Na domiar złego odradza się Red Skull co nigdy nie oznacza dobrych rzeczy dla naszego bohatera.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433546/captain-america-by-ta-nehisi-coates-omnibus-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/433547/captain-america-by-ta-nehisi-coates-omnibus-hc-variant--marvel-tomy.html

 

STAR WARS LEGENDS THE NEW REPUBLIC OMNIBUS VOL 02 HC

Ten omnibus zawiera dwie świetne opowieści jakimi są: The Thrawn Trilogy oraz the Dark Empire Trilogy. Wraz z finałem filmu Return of the Jedi rozpoczyna się próba zjednoczenia rozdartej galaktyki. Jednak powrót Admirała Thrawna, który chce przejąć władzę, wystawi bohaterów na ciężką próbę. Gdy zagrożenie wydaje się opadać powraca w tajemniczych okolocznościach Imperator Palpatine, co zmusi Luke by sięgnął do Ciemnej Strony Mocy. Czy to spowoduje, że postrzeganie tej postaci jako bohatera nie będzie miało więcej miejsca? O tym musicie przekonać się sami. Na deser powraca Boba Fett.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433569/star-wars-legends-the-new-republic-omnibus-vol-02-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/433570/star-wars-legends-the-new-republic-omnibus-vol-02-hc-variant--marvel-tomy.html

 

SPIDER-GWEN GHOST-SPIDER MODERN ERA EPIC COLLECTION EDGE OF SPIDER-VERSE SC

Jedna z ciekawszych nowych postaci ma swój debiut w ramach linii wydawniczej Epic Collection. Poznajcie początki Gwen Stacy w roli Spider-Gwen! Zobaczcie jak zmaga się z życiem szkolnym, bohaterskim oraz graniem w zespole o nazwie Mary Janes. Równocześnie unika jak ognia porucznika NYPD Franka Castle oraz ukrywa swoją bohaterską karierę przed Ojcem, który jest szefem policji na Ziemi-65.Poznamy też tajemnicę śmieci Petera Parkera z tej Ziemi oraz zobaczymy wspólne działanie z Silk i Jessicą Drew.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433558/spider-gwen-ghost-spider-modern-era-epic-collection-edge-of-spider-verse-sc-marvel-tomy.html

 

SCUMBAG COMP ED DLX HC

Rick Remender daje czytelnikowi postać, która nie nadaje się na bohatera w żaden sposób. Ernie Ray Clementine, który skończył 5 klas, jest uzależnionym od narkotyków motocyklistą do tego analfabetą i bluźniercą. Jest jedyną postacią, która może ocalić świat od Armagedonu. Po tym jak dostał serum, które robi z niego super szpiega, musi zmierzyć się z szeregiem ekstremizmów, które próbują przeciągnąć go na swoją stronę w imię większego dobra.

https://azylkomiksu.pl/p/78/433476/scumbag-comp-ed-dlx-hc-image-tomy.html

 

SECRET WARRIORS OMNIBUS HC

Jonathan Hickman stworzył epicką opowieść, która wciąga bez reszty. Kto kim steruje? Hydra S.H.I.E.L.D. czy na odwrót? Jak wojna organizacji Hydra i Leviathan zmusi stary oddział Fury’ego znany jako Howling Commandos do ponownej działalności wraz z tytułowymi Secret Warriors? Zdrada, korupcja, heroizm i poświęcenie na najwyższym poziomie gwarantowane. Takie historie nie zdarzają się w Marvel Comcis zbyt często i są przykładem na to, że można zrobić solidną szpiegowsko-bohaterską opowieść na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam zakup, bo pewnie szybko się wyprzeda ten omnibus.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433571/secret-warriors-omnibus-hc-standard-new-edition--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/433572/secret-warriors-omnibus-hc-variant-new-edition--marvel-tomy.html

 

SAVAGE SWORD CONAN ORIGINAL OMNI VOL 01

Jeśli szukacie ekstra krwawych opowieści o Conanie i do tego biało-czarnych, to jest album właśnie dla Was. Mroczne i brutalne historie gwarantują uznani twórcy tacy jak Roy Thomas, Barry Windsor-Smith oraz John Buscema!

https://azylkomiksu.pl/p/74/433707/savage-sword-conan-original-omni-direct-market-gn-vol-01-inne-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/74/433706/savage-sword-of-conan-original-omni-reg-gn-vol-01-inne-tomy.html

 

PHANTOM STRANGER OMNIBUS HC

Phantom Stranger po dziś dzień jest jedną z bardziej enigmatycznych postaci mistycznego zakątka DC Comics. Dzięki temu omnibusowi poznacie go od samego początku, czyli debiutu w 1952 roku!

https://azylkomiksu.pl/p/77/433390/phantom-stranger-omnibus-hc-dc-tomy.html

 

IRON MAN EPIC COLLECTION DOOM SC

David Michelinie jako uznany scenarzysta serwuje nam mocną akcję bez hamulców. Konfrontację z Dr Doomem w przyszłości i przy okazji Królem Arturem oraz Merlinem w przyszłościowej wersji Camelotu! Jeśli tego Wam mało dodajmy do tego machinacje Lokie’go w ramach Acts of Vengeance. Jeszcze mało? Atak z Atlantydy na świat powierzchni przysporzy Starkowi wiele problemów. W międzyczasie galeria postaci doda swoje 3 grosze do życia naszego bohatera, wśród których należy wymienić Dreadnoughts, Madame Masque, Hulka oraz Śwętego Mikołaja!

https://azylkomiksu.pl/p/80/433560/iron-man-epic-collection-doom-sc-marvel-tomy.html

 

DOCTOR STRANGE FALL SUNRISE SC (TREASURY EDITION)

Przygody  Doctora Strange’a jakich jeszcze nie mieliśmy możliwości doświadczać i to w powiększonym rozmiarze. Bohater ląduje na odległej planecie nie znając celu i otoczony jest przez wiele niebezpieczeństw. Musi spenetrować tajemniczą krainę pełną mieczy i mistycznych rytuałów, które zagrażają nie tylko jemu ale wielu istotom na tej planecie. Czy śmiertelne rytuały mogą być powstrzymane tylko poprzez krew? Pora się przekonać.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433563/doctor-strange-fall-sunrise-sc-treasury-edition--marvel-tomy.html

 

DEADLY CLASS DLX HC VOL 04

RICK REMENDER kolejny raz pokazuje jak uzdolnionym jest twórcą. Tym razem zabiera czytelnika w finałową podróż studentów-zabójców ku nowemu początkowi. Jednak nim to nastąpi zaostrzająca się rywalizacja nabiera tempa a skrywane sekrety wychodzą na światło dzienne. Grzechy muszą zostać odpokutowane a nikt nie ma ich więcej jak ta ekipa. Czy te dzieciaki poradzą sobie z tym co ich czeka, czy pogrążą się w zapomnieniu świata, który ich nie rozumie?

https://azylkomiksu.pl/p/78/433475/deadly-class-dlx-hc-vol-04-image-tomy.html

 

ART OF MARVEL STUDIOS MOON KNIGHT SERIES HC

Marvel kontynuuje publikowanie albumów związanych z ich hitowymi serialami i nie tylko. Tym razem na tapetę trafia Moon Knight z galerią wywiadów z twórcami, grafikami koncepcyjnymi oraz innymi niespodziankami, które pozwolą zanurzyć się w powstawanie tego serialu.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433536/art-of-marvel-studios-moon-knight-series-hc-marvel-tomy.html

 

ABSOLUTE SUPERMAN FOR ALL SEASONS HC

Doświadczmy razem jak Jeph Loeb i Tim Sale w fenomenalny sposób pokazują kształtowanie się młodego Clarka Kenta do postaci Supermana jakiego znamy i kochamy.

https://azylkomiksu.pl/p/77/433408/absolute-superman-for-all-seasons-hc-dc-tomy.html

 

AVENGERS WEST COAST EPIC COLLECTION CALIFORNIA SCREAMING SC

Kolejny świetny Epic od Marvela. Tym razem na drodze zespołu staną między innymi Grim Reaper oraz Ultron. A Operation: Galactic Storm będzie miała znaczący wpływ na tą zbieraninę Mścicieli.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433564/avengers-west-coast-epic-collection-california-screaming-sc-marvel-tomy.html

 

X-MEN EPIC COLLECTION SECOND GENESIS SC (NEW EDITION)

Ponowny druk jednego z największych klasyków czyli początek runu Chrisa Claremonta w X-Men. Gdy pierwszy skład zostaje pojmany Xavier rekrutuje nowych członków, by ruszyć na odsiecz: Wolverine, Storm, Colossus, Nightcrawler, Banshee, Sunfire i Thunderbird! Tu zaczyna się prawdziwie epicka opowieść, polecam zdecydowanie.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433561/x-men-epic-collection-second-genesis-sc-new-edition--marvel-tomy.html

 

WITCHER OFFICIAL COOKBOOK HC

Uznani twórcy blogów kulinarnych, Anita Sarna i Karolina Krupecka, tworzą dla fanów Wiedźmina receptury posiłków by poznać smaki jakimi nasz bohater mógł się delektować w swych podróżach.

https://azylkomiksu.pl/p/74/433699/witcher-official-cookbook-hc-inne-tomy.html

 

SUPERMAN SPACE AGE HC

Interesujące spojrzenie na postać Clarka Kenta znanego jako Superman. Na przestrzeni lat bronił Ziemi jak tylko mógł przed kolejnymi zagrożeniami. Teraz zdaje sobie sprawę, że Świat, który tak bardzo chciał bronić przekształca się w miejsce zdeterminowane by się zniszczyć.

https://azylkomiksu.pl/p/77/433395/superman-space-age-hc-dc-tomy.html

 

SUPERMAN SON OF KAL-EL VOL 03 BATTLE FOR GAMORRA HC

Gdy jego tata jest w odległych zakątkach kosmosu, Jonathan Kent wciela się w rolę Supermana na miarę XXI wieku, by bronić Ziemi.

https://azylkomiksu.pl/p/77/433402/superman-son-of-kal-el-vol-03-battle-for-gamorra-hc-dc-tomy.html

 

STAR WARS EPIC COLLECTION THE ORIGINAL MARVEL YEARS VOL 06 SC

Klasyczna Era Star Wars w Marvel Comics dobiega końca. Z jednej strony rodzina Chewbacci jest zagrożona, a z drugiej Ewoki idą na wojnę! Luke Skywalker jest nawiedzany przez myśli o zmarłym ojcu, a równocześnie kolejny Mroczny Lord pojawia się na horyzoncie w postaci lady Lumiya!

https://azylkomiksu.pl/p/80/433568/star-wars-epic-collection-the-original-marvel-years-vol-06-sc-marvel-tomy.html

 

POISON IVY VOL 01 THE VIRTUOUS CYCLE HC

Poison Ivy odnajduje nową ścieżkę w swym życiu i opuszcza Gotham City aby uzdrowić Matkę Naturę od okropieństw jakie ją spotkały - eliminują ludzkość. Ambitny plan z wieloma przeszkodami, ale czy osiągalny?

https://azylkomiksu.pl/p/77/433396/poison-ivy-vol-01-the-virtuous-cycle-hc-dc-tomy.html

 

MARVEL AGE OMNIBUS VOL 01 HC

Nim nastała Era Internetu czytelnicy komiksów Marvela o przyszłych wydarzeniach i historiach dowiadywali się z czasopisma MARVEL AGE! Ten omnibus zbiera 3 pierwsze lata tego czasopisma z mnóstwem bonusów. Coś dla prawdziwych fanów!

https://azylkomiksu.pl/p/80/433575/marvel-age-omnibus-vol-01-hc-standard--marvel-tomy.html

https://azylkomiksu.pl/p/80/433576/marvel-age-omnibus-vol-01-hc-variant--marvel-tomy.html

 

GUARDIANS OF THE GALAXY BY AL EWING SC

Guardians of the Galaxy pisani przez Ala Ewinga muszą mierzyć się z mściwymi Bogami Olimpu jak i symbiontami Knulla. W międzyczasie Dr Doom wpadę z wizytą gdy wydarzenie Last Annihliation nabiera rumieńców. Peter Quill jest martwy według wszystkich, jednak on odbywa bardzo interesującą mistyczną podróż. A Rocketa odwiedza dawna miłość, która przysporzy mu wielu problemów.

https://azylkomiksu.pl/p/80/433557/guardians-of-the-galaxy-by-al-ewing-sc-marvel-tomy.html

 

Cały katalog PREORDER 2023-01 możecie przejrzeć tutaj:

https://azylkomiksu.pl/c/4658/katalog-preorder-2023-01-do-22-01-2023-.html