Wczytuję dane...
ZESTAW SPECJALNY

W okresie od 22.04.2021 do 26.04.2021 (lub do wcześniejszego wyczerpania zapasu) przygotowaliśmy dla Was atrakcję w ramach ZESTAWU SPECJALNEGO.

W tym okresie - składając zamówienie spełniające opisane poniżej kryteria - będziecie mogli zdobyć komiks

BRZRKR (BERZERKER) #1 CVR A GRAMPA (grafika okładki widoczna powyżej), lub 

BRZRKR (BERZERKER) #1 CVR B BROOKS (grafika okładki widoczna powyżej), do wyboru, gratisowo wyłącznie w ramach zestawu specjalnego!

Zestaw specjalny można stworzyć w ramach zamówienia składającego się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

W przypadku zamówień zawierających produkty sprowadzane z USA i/lub produkty z oferty przedpremierowej nie ma możliwości stworzenia zestawu specjalnego.


W jaki sposób działa ZESTAW SPECJALNY?

W ramach zestawu specjalnego możecie dołożyć gratisowo do złożonego w sklepie zamówienia dla którego opłacona zostanie przesyłka w opcji INPOST PACZKOMAT lub INPOST KURIER jeden egzemplarz opisanego powyżej komiksu do wyboru.

Jednorazowe zamówienie umożliwiające stworzenie zestawu specjalnego musi składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

Minimalna wartość zamówienia wymagana do stworzenia zestawu specjalnego: 499 PLN z kosztami przesyłki


W jaki sposób złożyć jednorazowe zamówienie tak żeby stworzyć ZESTAW SPECJALNY?

Należy złożyć jednorazowe zamówienie składające się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów którego wartość (z kosztami przesyłki) będzie wynosiła minimum 499 PLN.

W polu uwag do zamówienia proszę wpisać lub wkleić tekst ZESTAW SPECJALNY A, wybierając zeszyt BRZRKR (BERZERKER) #1 CVR A GRAMPA, lub ZESTAW SPECJALNY B, wybierając zeszyt BRZRKR (BERZERKER) #1 CVR B BROOKS.

Wpisanie tego tekstu w polu uwag do zamówienia jest traktowane jako zapoznanie się i zaakceptowanie zasad dotyczących ZESTAWU SPECJALNEGO opisanych na tej stronie.


Ważne informacje związane z zestawami specjalnymi:

1. Zestawy specjalną mogą składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

2. W ramach jednego zamówienia w ramach którego zostanie opłacona przesyłka w opcji INPOST PACZKOMAT lub INPOST KURIER można w ramach zestawu specjalnego otrzymać gratisowo tylko jeden egzemplarz opisanego powyżej komiksu.

3. Każdy zestaw specjalny jest realizowany w ramach osobnej przesyłki. Nie ma możliwości dołączenia do przesyłki z zestawem specjalnym jakichkolwiek innych produktów które nie stanowią części zestawu specjalnego.

4. Zestaw specjalny traktowany jest jako nierozerwalna całość w ramach której uzyskana zostaje specjalna cena. Odstąpienie od umowy możliwe jest wyłącznie dla zestawu specjalnego jako całości.

5. W przypadku gdy zamówienie oznaczone w polu uwag jako ZESTAW SPECJALNY A lub ZESTAW SPECJALNY B zostanie złożone w sposób nieprawidłowy (nie spełni opisanych powyżej warunków, np. zamówienie będzie miało za małą wartość lub pozamawiane zostaną produkty sprowadzane z USA i/lub oferowane przedpremierowo) będzie ono traktowane jako standardowe zamówienie. W przypadku zaistnienia tego typu sytuacji będziemy informowali mail`owo o tym że nie jest możliwe stworzenie ZESTAWU SPECJALNEGO dla danego zamówienia.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie zestawów specjalnych zalecamy KONTAKT przed złożeniem zamówienia.