Wczytuję dane...
MULTIVERSUM

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM MULTIVERSUM.PL

Strona sklepu internetowego multiversum.pl została wyłączona i nie ma planów na jej ponowne włączenie. Cała oferta została przeniesiona do naszego sklepu partnerskiego azylkomiksu.pl.

Wszystkie zamówienia które były złożone w sklepie internetowym multiversum.pl przed jego wyłączeniem będą realizowane - bezpośrednio przez MULTIVERSUM - do 30.06.2022 (termin też może ulec skróceniu - w przypadku skrócenia terminu poinformujemy mail`owo wszystkich klientów posiadających zamówienia w trakci erealizacji przynajmniej 30 dni przed datą skróconego terminu).

W realizacji pozostały już tylko zamówienia standardowe czekające na skompletowanie z powodu znajdujących się w nich produktów które nie miały jeszcze premiery oraz zamówienia PPS na produkty które nie miały jeszcze premiery.

Proces wygaszania realizowanych zamówień rozciąga się niestety mocno w czasie z powodu trwającej pandemii, której skutkiem są m.in. bardzo częste przesunięcia planowanych terminów premier.

Produkty które nie będą skompletowane do dnia 30.06.2022 (z powodu dalszych przesunięć wydawniczych lub innych zdarzeń losowych) zostaną anulowane.

W dowolnym momencie przed 30.06.2022 możliwe jest opłacenie dodatkowej przesyłki w celu szybszej realizacji częściowo skompletowanych zamówień.

W dowolnym momencie przed 30.06.2022 możliwe jest odstąpienie od umowy w zakresie znajdujących się w trakcie kompletowania produktów.

W przypadku znajdujących się jeszcze w realizacji zamówień PPS trwa podzielony na fazy proces umożliwiający przeniesienie PPS-owych produktów z MULTIVERSUM do AZYLU KOMIKSU. Będzie to możliwe wyłącznie dla klientów którzy korzystają z systemu PPS w AZYLU KOMIKSU. Przeniesienie jest dobrowolne, będzie można z niego skorzystać do 30.12.2021. Po tym terminie nie będzie już możliwości przeniesienia PPS-owych produktów z MULTIVERSUM do AZYLU KOMIKSU.

Od 1.01.2022 nadawcą wszystkich przesyłek będzie AZYL KOMIKSU.

Pytania dotyczące znajdujących się jeszcze w realizacji zamówień (np. prośby o otrzymanie listy skompletowanych na dany moment produktów) proszę wysyłać na adres e-mail: sklep@multiversum.pl


Poniżej znajdują się linki do plików PDF zawierających kluczowe informacje które były dostępne na stronie sklepu internetowego multiversum.pl - ich zapisy obowiązują dla wszystkich znajdujących się jeszcze w realizacji zamówień które zostały złożone do 23.11.2021.

Czas realizacji

Odstąpienie od umowy

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Reklamacje

Zapewniany stan produktów 


Darmowy program do przeglądania plików PDF można pobrać na tej stronie: https://get.adobe.com/pl/reader/