Wczytuję dane...
MFKiG 2021

MFKiG 2021

Poniżej znajdziecie ważne informacje związane z naszym udziałem na  Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier.

1. GDZIE NAS ZNAJDZIECIE?

Nasze stoisko znajdziecie w Atlas Arenie:

w sobotę (02.10.2021) w godzinach 9-20,

w niedzielę (03.10.2021) w godzinach 9-17.

2. NOWE ZAMÓWIENIA Z ODBIOREM NA MFKiG 2021

Jest już możliwość składania zamówień na produkty z dostępnością 1-5 dni rob. (w naszym magazynie) z oferty naszego sklepu internetowego, z odbiorem na stoisku na MFKiG.
Zamówienia z odbiorem osobistym na MFKiG mogą składać się wyłącznie z produktów dostępnych w naszym magazynie. Zamówienia które będą składały się z produktów z dostępnością 15-45 dni rob. (sprowadzany z USA), oraz 2-45 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa) nie będą możliwe do zrealizowania na MFKiG.
Opcja ta jest już dostępna na stronie sklep.  Zamówienia złożone do dnia 30.09.2021 będą możliwe do odbioru na naszym stoisku w sobotę lub niedzielę w godzinach otwarcia hali dla uczestników

3. ODBIÓR SKOMPLETOWANYCH PRODUKTÓW Z REALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ

Będzie również możliwość odbioru skompletowanych produktów z realizowanych zamówień - zarówno tych w systemie PPS jak i standardowych.
W celu ustalenia szczegółów takiego odbioru należy skontaktować się mail`owo (kontakt@azylkomiksu.pl) w celu ustalenia szczegółów odbioru.
Mail`e związane z tego typu odbiorami osobistymi na MFKiG proszę wysyłać nie wcześniej niż 24.09.2021.

4. OFERTA NA NASZYM STOISKU NA MFKiG 2021

Na stoisku oferowane będą pojedyncze egzemplarze tomów z naszej oferty oraz kilka tysięcy zeszytów.
Pamiętajcie tylko że mimo tego że oferta na naszym stoisku będzie bardzo różnorodna, to stanowi ona zaledwie mały fragment całej dostępnej w naszym magazynie oferty - warto więc będzie skorzystać z opcji składania zamówień online z odbiorem na MFKiG.

5. METODY PŁATNOŚCI ZA ZAKUPY

Za zakupy będziecie mogli zapłacić gotówką lub kartą.